O nas

Udzielaniem gościny nasza rodzina zajmuje się już od trzech pokoleń. Już przed wojną członkowie rodziny udostępniali nocleg dla turystów. Obecny budynek został oddany do użytku w 2003 roku.

Dom Wczasowy „Modrak” zlokalizowany jest w samym centrum Dębek, tuż przy głównym przejściu na plażę nr 19. Dla naszych Gości przygotowaliśmy przestronną altankę z dużym grillem, przy którym można miło spędzić wieczór. Posiadamy parking samochodowy, który dla bezpieczeństwa naszych Gości jest monitorowany. Dla najmłodszych udostępniamy plac zabaw, na którym znajdują się: piaskownica, zjeżdżalnia z huśtawką oraz trampolina. Na terenie obiektu znajduje się również zamykany garaż, w którym można przechować wózki dziecięce oraz sprzęt sportowy. Na życzenie Gości udostępniamy  kije do Nordic Walkingu.

 W naszym domu posiadamy 46 miejsc noclegowych rozlokowanych w 12 pokojach  2,3,4- osobowych z łazienkami, oraz 3 apartamenty dwu-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Część pokoi posiada własne aneksy kuchenne. Większość jest umieszczona na pierwszym piętrze, jeden na trzecim. Na korytarzu udostępniony dla wszystkich Gości  wyposażony aneks kuchenny. Dla wygody naszych Gości oddajemy do użytku pralkę. Dużą zaletą jest możliwość połączenia z bezprzewodowym internetem Wi-Fi.

Od ponad 30 lat prowadzimy pizzerię La Costa, w której serwujemy pizze, makarony, dania obiadowe, zupy i potrawy dla wegetarian i wegan.

Zapraszamy również do lodziarni La Costa Caffe na pyszne lody i gofry własnego wyrobu, i na kawę, którą sprowadzamy z rodzinnej włoskiej palarni.

Goście domu Modrak mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na posiłki.