O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie

Witamy na naszej stronie!

Udzielaniem gościny nasza rodzina zajmuje się już od trzech pokoleń. Już przed wojną członkowie rodziny udostępniali nocleg dla turystów. Obecny budynek został oddany do użytku w 2003 roku.

Dom Wczasowy „Modrak” zlokalizowany jest w samym centrum Dębek, tuż przy głównym przejściu na plażę nr 19. Dla naszych Gości przygotowaliśmy przestronną altankę z dużym grillem, przy którym można miło spędzić wieczór. Posiadamy parking samochodowy, który dla bezpieczeństwa naszych Gości jest monitorowany. Dla najmłodszych udostępniamy plac zabaw, na którym znajdują się: piaskownica, zjeżdżalnia z huśtawką oraz trampolina. Na terenie obiektu znajduje się również zamykany garaż, w którym można przechować wózki dziecięce oraz sprzęt sportowy. Na życzenie Gości udostępniamy rowery oraz kije do Nordic Walkingu.

W naszym domu posiadamy 37 miejsc noclegowych rozlokowanych w 12 pokojach 2,3,4- osobowych z łazienkami oraz 3 ze wspólną łazienką. Część pokoi posiada własne aneksy kuchenne. Większość jest umieszczona na pierwszym piętrze, trzy na drugim piętrze oraz jeden na trzecim. Na korytarzu udostępniony dla wszystkich Gości jest wyposażony aneks kuchenny. Dla wygody naszych Gości oddajemy do użytku pralkę. Dużą zaletą jest możliwość połączenia z bezprzewodowym internetem Wi-Fi.

Od ponad 20 lat prowadzimy pizzerię La Costa, w której serwujemy szeroki wybór pizzy oraz inne dania obiadowe. Zapraszamy również na aromatyczną włoską kawę. Goście domu wczasowego mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Galeria

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Nasza lokalizacja

ul. Spacerowa 16,
Dębki 84-110 Krokowa

Zadzwoń do nas

(0 58) 673 52 27
+48 603 545 045

Napisz do nas

modrak_dom@wp.pl

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone